L1007C101KPWST
KEMET Electronics
Inductor RF Chip Wirewound 100uH 10% 796KHz 0.055A 2.1Ohm DCR 1007 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +