F426BV474J400C
KEMET Electronics
Cap Film 0.47uF 400V PP 5% (18 X 9.5 X 17.5mm) Radial 15mm 105 C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +