F211BJ104J400ALG5C
KEMET Electronics
Film Capacitor, 0.1 uF, 200 V, 400 V, A± 5%, Metallized PPS, Radial Box - 2 Pin
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +