EEV477M010S9MAA
KEMET Electronics
Capacitors-SMD 10V 470uF 20% 160 mOhms AEC-Q200
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +