CWR11NC475KBA
KEMET Electronics
Capacitor Tantalum Solid 4.7uF 50V 10% Surface Mount 1.5 Ohm 125A°C T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +