C4AF9BW5100A3JK
KEMET Electronics
Power Film Capacitor - 10uF ±10% - 310VAC - 4 Pins - 28x37x42mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +