C44EFGR6300ZA0J
KEMET Electronics
Cap Film 300uF 400V PP 5% (85 X 230mm) Stud Mount Aluminum Cylindrical Can 70C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +