C3B2AC55500B20K
KEMET Electronics
C 50uF Polypropylene Film Capacitor 250 V ac +/-10% 50mm | KEMET C3B2AC55500B20K
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +