C340C474KCR5TA
KEMET Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500V 0.47uF X7R 10% LS=5.08mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +