C330C224K1R5HA
KEMET Electronics
Cap Ceramic 0.22uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125A°C Bulk
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +