C330C104M1U5TA7303
KEMET Electronics
Ceramic capacitor, 100 nF, 100 V (DC), A±20 %, radial, pitch 5.08 mm, Z5U, C330C104M1U5TA7303
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +