A142JP100Q400A
KEMET Electronics
Cap Aluminum Lytic 10uF 400V -10% to 30% (13 X 37mm) Axial 0.0059 Ohm 116mA 14000h 125C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +