R60DN44704030K
R60DN44704030K
KEMET Electronics
In Stock: 513
Minimum Order: 40
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
60DN44704030K
KEMET Electronics
Cap Film 4.7uF 63V PET 10%( 26.5 X 7 X 16mm) Radial Wound 22.5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +