DCM181713H-332NHF
ITG Electronics, Inc.
Dual Common Mode Choke - 3.3mH @ 10kHz - 1.5A - DCR: 0.140 ohms
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +