- C301306-332NHF
C301306-332NHF
ITG Electronics, Inc.
DIP Common Mode Choke - 3.3mH 30% - 11mOhm - 13.5A Rated
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description