TO60TOL1-127K5
IRC/TT Electronics
Metal Glaze Resistor - 127.5 kOhm ±1% - 0.5W - ±100ppm/°C - 9.9 x 3.6mm Dia - Axial - Carbon Composite Alternative - Color Ban ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Metal Glaze Resistor - 127.5 kOhm ±1% - 0.5W - ±100ppm/°C - 9.9 x 3.6mm Dia - Axial - Carbon Composite Alternative - Color Bands
Search Keywords: TO60TOL1127K5
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    IRC/TT Electronics
  • Part No:
    TO60TOL1-127K5
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • ECCN:
    EAR99
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 22
Can Ship immediately Buy all 22 in-stock or the regular minimum order quantity of 250