RL20TOL2-200K
IRC/TT Electronics
Mil Qualified Metal Glaze Resistor - 200 kOhm ±2% - 0.5 W - ±200ppm/°C - Mil-R-22684 - 9.9 x 3.6mm Dia.
Description +