- RL20TOL2-1K3
RL20TOL2-1K3
IRC/TT Electronics
Mil Qualified Metal Glaze Resistor - 1.3 kOhm ±2% - 0.5 W - ±200ppm/°C - Mil-R-22684 - 9.9 x 3.6mm Dia.
附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
描述