- RL07TOL2-75R
RL07TOL2-75R
IRC/TT Electronics
Mil Qualified Metal Glaze Resistor - 75 Ohm ±2% - 0.25 W - ±200ppm/°C - Mil-R-22684 - 6.4 x 2.3mm Dia.
Description