RL07TOL2-43R-5%
IRC/TT Electronics
Mil Qualified Metal Glaze Resistor - 43 Ohm - 0.25 W - ±200ppm/°C - Mil-R-22684 - 6.4 x 2.3mm Dia.
Description +
Search Keywords: RL07TOL243R5
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    IRC/TT Electronics
  • Part No:
    RL07TOL2-43R-5%