- L143S680FLF
L143S680FLF
IRC/TT Electronics
Isolated 7 Resistor Network - 68 Ohm ±1% 200mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description