- L123S562FLF
L123S562FLF
IRC/TT Electronics
Isolated 6 Resistor Network - 5.6 kOhm ±1% 200mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Description