- L123S242LF
L123S242LF
IRC/TT Electronics
Isolated 6 Resistor Network - 2.4 kOhm ±2% 200mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description