- L123S132FLF
L123S132FLF
IRC/TT Electronics
Isolated 6 Resistor Network - 1.3 kOhm ±1% 200mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Description