- L083S303FLF
L083S303FLF
IRC/TT Electronics
Isolated 4 Resistor Network - 30 kOhm ±1% 200mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description