- L081S684FLF
L081S684FLF
IRC/TT Electronics
Bussed 7 Resistor Network - 680 kOhm ±1% 125mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description