- L071S270LF
L071S270LF
IRC/TT Electronics
Bussed 6 Resistor Network - 27 Ohm ±2% 125mW Per Element - TCR ±250ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description