- L061S270FLF
L061S270FLF
IRC/TT Electronics
Bussed 5 Resistor Network - 27 Ohm ±1% 125mW Per Element - TCR ±250ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description