- IBT1-330K-5%
IBT1-330K-5%
IRC/TT Electronics
Carbon Composite Resistor - 330 kOhm ±5% - 1/4W - EIA RS-172 - 6.3mm x 2.4mm Dia. - Axial Through Hole
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: IBT1330K5
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:IRC/TT Electronics
Part No:IBT1-330K-5%
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock:
89
Can Ship immediately
Buy all 89 in-stock or the regular minimum order quantity of 250