IBT1/2-9R1-5%
IRC/TT Electronics
Carbon Composite Resistor - 9.1 Ohm ±5% - 1/2W - EIA RS-172 - 9.5mm x 3.6mm Dia. - Axial Through Hole
Description +
Search Keywords: IBT129R15
  • Part No:
    IBT1/2-9R1-5%