- HSF11005R90K
HSF11005R90K
IRC/TT Electronics
High Surge SMD Film Resistor - 5.9 Ohm ±10% - 1W - ±100ppm/°C - 350V Max - 2512
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description