GUS-SS8BLF-03-8200-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 820 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +