GUS-SS8BLF-03-6980-GB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 698 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +