GUS-SS8BLF-03-6802-BA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 68 kOhm ±0.1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +