GUS-SS8BLF-03-3401-JC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 3.4 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +