GUS-SS8BLF-03-3012-JC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 30.1 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +