GUS-SS8BLF-02-5622-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 56.2 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +