GUS-SS8BLF-02-1211-DA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 1.21 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC- ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 1.21 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N