GUS-SS8BLF-01-93R1-D
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 93.1 Ohm ±0.5% 50mW Per Element - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +