GUS-SS8BLF-01-8872-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 88.7 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 88.7 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N