GUS-SS8BLF-01-7680-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 768 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +