- GUS-SS8BLF-01-6202-JC
GUS-SS8BLF-01-6202-JC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 62 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description