GUS-SS8BLF-01-3091-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 3.09 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +