GUS-SS8BLF-01-2870-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 287 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +