- GUS-SS8BLF-01-1692-JD
GUS-SS8BLF-01-1692-JD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 16.9 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description