GUS-SS8BLF-01-1691-D
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 1.69 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +