- GUS-SS8BLF-01-1650-JC
GUS-SS8BLF-01-1650-JC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 165 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description