- GUS-SS8BLF-00-10R0-JF
GUS-SS8BLF-00-10R0-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 10 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description