GUS-SS8ALF-03-3602-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 36 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +