GUS-SS8ALF-02-2210-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 221 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +